Puy St. Vincent 1400–2700 m

Rozlohou spíše menší, velmi sympatické středisko Puy Saint Vincent se nachází v nádherném údolí Écrins v jižních francouzských Alpách. Díky své výhodné poloze nabízí středisko obvykle dostatek sněhu a ideální podmínky pro lyžování od prosince do dubna.

Středisko se skládá ze 3 oblastí Puy Saint Vincent 1400, 1600 a 1800. Máte tak lákavou možnost si vybrat, která část střediska nejlépe odpovídá vašim potřebám. Začátečníci ocení snadné a široké sjezdovky v nižších částech, zatímco pokročilejší lyžaři a snowboardisté najdou výzvy na náročnějších tratích ve vyšších nadmořských výškách. Skipas platí kromě skiareálu Puy Saint Vincent navíc 1 den pro skiareál Pelvoux. V rámci 6denního skipasu máte také možnost 1 dne lyžování v nedalekém středisku Serre Chevalier (za menší příplatek).

Kromě lyžování nabízí Puy-Saint-Vincent i širokou škálu dalších aktivit. Můžete si vyzkoušet sněžnice, skialpinismus nebo si projet některé z lyžařských túr s průvodcem, abyste poznali krásy okolních vrcholů. více >