Podmínky a slevy

Kategorie ubytování:

Bronzová – kvalitní typické francouzské ubytování, jednoduché, ale velmi šikovně vybavené, vždy se zařízenou kuchyní. Výhodou jsou velmi příznivé ceny

Stříbrná – prostornější apartmány nebo samostatné chalety, většinou s nějakým bonusem (WiFi zdarma, sauna nebo bazén)

Zlatá – luxusní ubytování nejvyšší třídy, téměř vždy s vlastním wellness a WiFi, pěkně zařízené, s dobrou polohou a krásnými výhledy.

Slevy:

VĚRNOSTNÍ: Sleva 5% z ceny zájezdu/osobu (maximálně 500 Kč/os.) pro klienty, kteří se v sezóně 2017/2018 zúčastnili některého z našich zájezdů. Sleva neplatí pro speciální akce typu last minute.

ISIC: Sleva 5% z ceny zájezdu/osobu (maximálně 500 Kč/os.) pro držitele platných průkazů ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE. Sleva se nesčítá s věrnostní slevou a neplatí pro speciální akce typu last minute.

SKUPINOVÁ: Sleva pro skupinu o minimálním počtu 20 účastníků. Pro více informací kontaktujte CK SKOL.

Všechny slevy se sčítají s časovou slevou (ta platí u vyznačených rezidencí)

Informace k individuálním zájezdům:

  • příjezd do rezidence v sobotu zpravidla mezi 17 a 19 hod.
  • vyklizení pokojů a předání klíčů v odjezdovou sobotu bývá max. do 10 hod. (záleží na ubytovateli, někteří si za případné zpoždění účtují platbu navíc!!)
  • pobytový poplatek cca 7-11 EUR/os./týden je splatný na místě v hotovosti
  • vratná kauce za ubytovací jednotku je různá (v rezidencích je to zpravidla 200 - 300 EUR/apartmán, v chaletech od 400 EUR do 1000 EUR)
  • informace o výši kauce dostanete v odbavení spolu s voucherem před odjezdem; platba kauce je vyžadována nejčastěji platební kartou
  • povlečení bývá většinou v ceně pobytu (výjimky uvedeny u jednotlivých rezidencí)
  • pojištění na krytí léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění storno zájezdu je možno sjednat od  ČESKÉ PODNIKATELSKÉ POJIŠŤOVNY přímo v kanceláři SKOL s.r.o. (470 Kč/pobyt)