Cestovní kancelář SKOL s.r.o.

Dačického 1009/9
140 00 Praha 4 - Pankrác

Tel.: 261 218 737
Skype: SKOL - cestovní kancelář
Fax: 261 218 736
E-mail: skol@skifrance.cz

  Aktuální katalog lyžování ve Francii


Madonna di Campiglio 787 - 2513 m

Lyžování ve výšce:
787 - 2513 m
ubytování ve výšce:
1500 m
sjezdových tratí: 85 km

sjezdovka-modra
35
sjezdovka-cervena
38
sjezdovka-cerna
12
počet lanovek: 31
lanovka
0
Kabinková lanovka
8
Sedačková lanovka
20
Vlek
3

Prestižní a jedno z nejznámějších lyžařských středisek Madonna di Campiglio umístěné v centru lyžařského komplexu s více než 80 km sjezdovek láká návštěvníky nejen na svoji bohatou historii, nýbrž i stále se rozvíjející služby a nabídky aktivit různých obtížností.

Podmínky jsou zde totiž výborné jak pro malé a začínající lyžaře, tak i pro experty. Obrovské množství je zde k dispozici zejména v kategorii středně těžkých terénů. Ne náhodou je ale právě Madonna dějištěm závodů světového poháru ve sjezdovém lyžování a tak nezůstanou nespokojeni ani ti nejnáročnější lyžaři. Mezi množstvím jednotlivých sjezdovek se můžete spolehnout na rychlou a pohodlnou přepravu v kabinových lanovkách či sedačkách.

Výhodou Madonna di Campiglio jsou i nabízené možnosti různých rozšíření základního skipasu, množství tratí pro běžkaře, a též snowpark lákající hlavně snowboardisty.
V posledních letech došlo k propojení Madonny s vedlejším a prozatím méně známým střediskem Pinzolo s vrcholem Doss del Sabion. Z jednoho střediska do druhého se za pomoci kabinky dostanete zhruba za 15 minut. Samotné Pinzolo pak ocení zejména ti lyžaři, kteří dávají přednost méně frekventovaným, zejména červeným, sjezdovkám.

Mapka střediska:

Upozornění!

Do tohoto střediska hromadné autobusové zájezdy nepořádáme. Můžete si však vybrat z individuálních zájezdů a my vám rádi zajistíme autobusovou dopravu do střediska a zpět za 2.600 Kč/os.