Cestovní kancelář SKOL s.r.o.

Dačického 1009/9
140 00 Praha 4 - Pankrác

Tel.: 261 218 737
Skype: SKOL - cestovní kancelář
Fax: 261 218 736
E-mail: skol@skifrance.cz

  Aktuální katalog lyžování ve Francii


Livigno 1800m - 2800 m

Lyžování ve výšce:
1800m - 2800m
ubytování ve výšce:
1800m
sjezdových tratí: 115 km
sjezdovka-zelená
15
sjezdovka-modra
26
sjezdovka-cervena
57
sjezdovka-cerna
17
počet lanovek: 31
lanovka
5
Kabinková lanovka
1
Sedačková lanovka
14
Vlek
11

Stále navštěvovanější italské lyžařské středisko Livigno, které je pro návštěvníky dostupné pouze ze Švýcarska a to jednosměrným tunelem Munt la Schera, můžete nalézt v bezcelní zóně na rozmezí obou výše zmíněných zemí. Livigno prošlo v uplynulých letech razantním rozvojem a z původně malé zapadlé vesničky se stalo jedno z nejpopulárnějších míst na lyžování v Itálii.

Z nabídky více než 70 km sjezdovek si vybere začátečník i lyžařský matador, neboť jsou zde k dispozici tratě různé náročnosti včetně celé řady černých sjezdovek. Lyžování v Livingu je navíc velmi často doprovázeno slunečným počasím, dostatkem kvalitního sněhu i perfektní úpravou sjezdovek orientovaných na všechny světové strany. Obzvláštně na té severní si pak přijdou na své milovníci a milovnice freeridu.

Livigno ale nezapomíná ani na snowboardisty, jimž nabízí možnost zdokonalovat dovednosti v místním snowparkupatřících mezi jedny z nejlepších v Itálii. Pro ty z vás, kteří preferují spíše běžecké lyžování, je pak připraveno přibližně 40 km běžeckých tratí.

 Stoupající popularita tohoto střediska s sebou bohužel přináší i méně pozitivní stránky, kterými jsou zejména vyšší ceny, menší výběr ubytovacích kapacit či problémy s parkováním v některých jeho částech.

Mapka střediska:

Upozornění!

Do tohoto střediska hromadné autobusové zájezdy nepořádáme. Můžete si však vybrat z individuálních zájezdů a my vám rádi zajistíme autobusovou dopravu do střediska a zpět za 2.600 Kč/os.